Düğüne gidemeyenler internetten seyretti

Düğüne gidemeyenler internetten seyretti.12921
  • Giriş : 11.07.2009 / 11:26:00

Konya'nın Beyşehir ilçesinde bir düğün salonu işletmecisi, düğünleri internet üzerinden canlı yayınla izletme imkanı sunmaya başladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Düğün salonu işletmecisi Gürol Çevik, Avrupa ülkeleri başta olmak üzere çok sayıda Beyşehirlinin dünyanın değişik ülkelerinde yaşadıklarına dikkati çekti.

Gurbetteki Beyşehirlilerin, yakınlarının ya da dostlarının düğününe gelememenin sıkıntısını yaşadığını dile getiren Çevik, ''Bu sorunu göz önünde bulundurarak müşterilerimizden gelen yoğun talep üzerine düğünlerin internet üzerinden canlı yayınlamaya başladık'' dedi.

Düğün salonuna ait web sayfasına girenlerin, canlı olarak yapılan düğün merasimini izleyebildiğini anlatan Çevik, şunları söyledi:

''Düğün salonumuz çok amaçlı ve bin 500 kişilik kapasiteye sahip. Salonumuza güvenlik kamera sistemini kurduktan sonra gurbetçilerin düğüne gelememe sıkıntısı aklımıza geldi ve düğünleri canlı yayınlama fikri ortaya çıktı. Salonumuzun değiş yerlerindeki güvenlik kamerasından elde edilen görüntüleri, müşterilerimizin talep etmesi halinde herhangi bir ücret talep etmeden internet ortamına canlı olarak aktarabiliyoruz.''

Uygulamanın başlaması ile birlikte çok olumlu tepki aldıklarını anlatan Çevik, özellikle gurbette çok sayıda yakını olanların sunduklarını hizmetten oldukça memnun kaldığını kaydetti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*