Düğünler sanal ortama taşındı

Düğünler sanal ortama taşındı.11684
  • Giriş : 01.01.2009 / 09:15:00
  • Güncelleme : 06.09.2016 / 10:00:06

Bizzat düğün salonuna gelemeyen hısım akrabanıza düğün coşkusunu web üzerinden yaşatmak için ihtiyacınız olanlar burada.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Düğün davetiyelerini zarflarla göndermek geçen milenyumda kaldı. Her şeyin sanal ortama taşındığı günümüzde, kutsal evlilik müessesenizi de internete aktarmak isterseniz, kendi "düğün sitenizi" eWedding ile kurabilirsiniz. Düğün temalı bir web sitesi tasarlamak için birçok yararlı aracı bulunan servis, ayrıca online düğün davetiyeleri hazırlamanıza da olanak sağlıyor. Ücretsiz hesabıyla bir yıl boyunca 1 GB veri transferi, fotoğraf paylaşımı, parola koruması, arka plan müziği ve Flash tabanlı ana sayfa oluşturma, fotoğraf albümü oluşturma, anket açma, etkinlik ekleme gibi(aslında Facebook'ta yapabileceğiniz) birçok özellikten faydalanabilirsiniz.

Önce Deneyin

Ücretsiz üyelikte oluşturduğunuz web sitesinde görünen reklamlardan kurtulmak için ise, paralı üyeliği iki hafta boyunca hiçbir ücret ödemeden deneyebilirsiniz; tabii düğün telaşından web sitesi tasarlamaya fırsat bulabilirseniz.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*