Düğünü kana buladılar!

  • Giriş : 29.05.2006 / 00:00:00

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesine bağlı Muharremşah köyündeki bir düğünde daha önce aralarında arazi yüzünden anlaşmazlık çıkan 2 taraf birbirine girdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Düğünde karşılaşan ve daha önce aralarında arazi anlaşmazlığı bulunan 2 aile arasında kavga çıktı. Bıçakların konuştuğu kavgada, 2 kişi öldü, 6 kişi yaralandı.

Muharremşah köyü Mangırlar Mahallesi'nde Hasan Kayacık'ın oğlu Coşkun Kayacık'ın düğününde bıçaklı kavga çıktı. Muharremşah köyünde yaşayan Kuzucu ailesi ile Gökçebey ilçesine bağlı Aktarla köyünde yaşayan Bodurlu ailesi arasında eskiden beri devam eden arazi anlaşmazlığı nedeniyle tartışma yaşandı.

Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine 2 ailenin bireyleri birbirlerine bıçakla saldırdı. İlk belirlemeye göre, bıçaklı kavgada 8 kişi çeşitli yerlerinden yaralandı. Yaralılardan durumları ağır olan 5 kişi, Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi'ne sevk edilerek ameliyata alındı. Yaralılardan Sezgin Kuzucu, Mevlüt Boduroğlu ve Recep Şekerci ayakta tedavi edilirken, durumu ağır olan Osman Kuzucu, Satılmış Kuzucu, Ertan Canbaz, Kerim Boduroğlu ve Osman Boduroğlu'nun durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Ağır yaralılardan Satılmış Kuzucu ve Kerim Boduroğlu tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious