Dul kadını öldürüp yakmak istediler

Dul kadını öldürüp yakmak istediler.10183
  • Giriş : 05.02.2009 / 09:07:00

Eyüp'te, bir süre önce eşinden boşanan bir kadın, yangın çıkan evinde bıçaklanmış ve elleri bağlı haldeki cesedi bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Eyüp'te, bir süre önce eşinden boşanan bir kadın, yangın çıkan evinde, çeşitli yerlerinden bıçaklanmış ve elleri bağlı olarak ölmüş halde bulundu. Cesedi kısmen yanmış halde bulunan 1 çocuk annesi kadının, 6 yaşında olduğu belirtilen çocuğunun da olaydan sonra kaybolduğu ortaya çıktı.

Eyüp Rami Boşnak Hıdır Sokak 59 numaralı binanın zemin katında saat 02.00 sıralarında yaşanan olay, komularının söz konusu adreste yangın olduğunu görüp itfaiyeye haber vermesiyle ortaya çıktı. Edinilen bilgiye göre, bir süre önce eşinden boşanan 1 çocuk annesi Zülfiye Tokgöz'ün (30) yaşadığı evde yangın olduğunu gören komşuları itfaiyeye haber verdi. İtfaiye ekipleri ihbar edilen adrese gelip, kapıyı kırarak daireye girdi. Yangına müdahale ederek alevleri bastıran itfaiye ekipleri yerde bir kadın cesedinin olduğunu fark etti. Olay yerine gelerek incelemelerde bulunan polis, cesedin Zülfiye Tokgöz'e ait olduğunu tespit etti. Polis, Togöz'e, yakılmadan önce bıçakla işkence edildiğini belirledi. Polisin incelemelerinin ardından kadının cesedi otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı.

Mahallele sakinleri, yangın çıkmadan önce, evden bir çocukla bir adamın çıktığını ve beyaz bir otomobille uzaklaştıklarını söyledi. Polis olay yerindeki incelemeler ve mahalle sakinlerinin ifadeleri doğrultusunda faili yakalamaya yönelik çalışma başlattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*