Dündar yine yaptı yapacağını!

Dündar yine yaptı yapacağını!.9727
  • Giriş : 06.03.2009 / 18:07:00
  • Güncelleme : 06.09.2016 / 15:08:25

Uğur Dündar'la Star Haber'i dün akşam izleyenler gözlerine inanamadı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Samanyoluhaber.com'u çok yakından takip ettiğini bildiğimiz Uğur Dündar, dün akşam bu gerçeği bir kez daha teyit etti. Duayen gazeteci Uğur Dündar'ın sunumuyla ekrana gelen Star Haber, dün akşam "baştan sona sadece tek bir haberde özel haber" logosunu kullandı.

SAMANYOLUHABER.COM TAKİPÇİLERİ GÜNDÜZ ÖĞRENMİŞTİ

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek "Baronların kendisinin karşısına ortak aday çıkardığı"nı söylemiş, seçim sürecinde planlı bir oyun oynandığını savunmuş ve "onların baronları varsa benim de Efendim var" diyerek Mekke'ye gitmişti. Kabe'yi ziyaret edip Umre yapan daha sonra Medine'ye geçerek Mescid-i Nebevi'de dua eden Gökçek'in ziyaretini Samanyoluhaber takipçileri dün sabah saatlerinde öğrenmişti.

UĞUR DÜNDAR "ÖZEL HABER" DEDİ AMA..

Haberimizi "kaynak belirtmeden" ekrana getiren Uğur Dündar'lı Star Haber'i "anlamak" ve "günaydın" demek tabi ki "sadece gerçekler"leri size ulaştıran Samanyoluhaber.com okurlarına nasip oluyor. Bizi takip ettiği kadar "onun yakın takibinde olduğumuzu" hatırlatırken, spekülasyondan uzak, doğru, dürüst ve hızlı habercilik anlayışını benimseyenlerin "buluşma adresinden" herkese selamlarımızı iletiriz.

İŞTE STAR HABER'DEKİ "TANIDIK" HABER

"Dündar'a bir haller oldu" denilen bir olay daha vardı Star Haber'de; Uğur Dündar hem Erdoğan'ı hem Unakıtan'ı övdü.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*