Dunga, Zico, Bobo ve Edu biraraya geldi

Dunga, Zico, Bobo ve Edu biraraya geldi .27168
  • Giriş : 05.02.2008 / 09:16:00

Beşiktaşlı futbolcu Bobo'nun, Brezilya Milli Takımı'na çağrılmasında en büyük rol oynayan ismin Fenerbahçe Teknik Direktörü Arthur Zico olduğu öğrenildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Zaman Gazetesi'nin ''Yılın Sporcusu Ödül Törenine'' gelen Brezilya Milli Takımı Teknik Direktörü Carlos Caetano Bledorn Veri (Dunga), dün sabah Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico'yu telefonla arayıp, özellikle Bobo'nun durumu hakkında sorular sorduğu, Zico'nun da, 'Bobo şuan Türkiye liginin en başarılı oyuncularından biri ve kendisi çok formda. Milli takıma almalısın' dediği öğrenildi.

DUNGA VE BOBO BULUŞMASI

Bu arada Dunga ve Bobo, Zaman Gazetesi'nin düzenlediği gece sonrası yemekte bir araya geldi. Sadece CİHAN'ın görüntülediği yemeğe süpriz iki isim daha katıldı. Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico ve futbolcusu Edu, Dunga ve Bobo ile buluştu. Oldukça keyifli geçen yemekte Brezilyalılar renkli görüntüler oluşturdu.

Brezilya Milli Takımı'na çağrılan Bobo, teknik direktör Dunga'ya teşekkür ederek, ''Brezilya milli takımına çağrılmak çok güzel. Açıkcası çok fazla da heyecanlanmadım. Milli takımda başarılı olmak istiyorum'' dedi.

Teknik direktör Dunga ise, ''Biz her ülkede forma giyen futbolcularımızı takip ediyoruz. Bobo da bunlardan biri. Kendisi ile sabah milli takıma gideceğiz. Başarılı olacağına inanıyorum'' diye konuştu.

TİGANA, BREZİLYALI'LARLA HATIRA FOTOĞRAFI ÇEKTİRDİ

Öte yandan Zaman Gazetesi'nin davetlilerinden Beşiktaş'ın eski teknik direktörü Jean Tigana da geceye katılan isimlerdendi. Fransız teknik adamın, özellikle Zico ve Dunga'nın yanına gidip aralarına girerek hatıra fotoğrafı çektirmek istemesi gecenin bir başka renkli görüntüsüydü.

Gecenin sonunda ise Zaman Gazetesi Spor Müdürü Serkan Akçan, konuklara birer plaket verdi. Teknik direktör Dunga da futbolculuk hayatında giydiği bazı formaları başta Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı olmak üzere, gazete yöneticilerine armağan etti.

CİHAN

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious