Dünkü patlamanın ardından

  • Giriş : 24.09.2006 / 00:00:00

Iğdır'da patlama sonucu yaralanan 17 kişiden 13'ü taburcu oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Iğdır Devlet Hastanesi'nde tedavi olan 14 yaralıdan 13'ü bugün taburcu oldu. Bir hastanın ise tedavisine devam ediliyor. Hastanın hayati tehlikesi bulunmuyor.
Dün saat 18.30'da, Iğdır kent merkezindeki polis evinin bahçe duvarının yanında park halindeki Ford marka transit minibüste meydana gelen patlamada 5'i polis 17 kişi yaralanmıştı. Iğdır Devlet Hastanesi'ne kaldırılan yaralılardan durumu ağır olan 3 kişi Erzurum'daki hastanelere sevk edilmişti. Yaralı polis memuru Ali Gür ile sivil vatandaş Meryem Hoşgör'ün tedavileri Erzurum Yakutiye Araştırma Hastanesi göz kliniğinde devam ederken, yine Erzurum Aziziye Araştırma Hastanesi Beyin Cerrahisi Bölümü'nde tedavi olana Bağlum Belediyespor yöneticisi Hüseyin Demirtaş'ın hayati tehlikeyi atlatamaması nedeniyle uçakla Ankara'daki hastanelere gönderildiği belirtildi.

MAÇ İPTAL EDİLDİ

3'üncü Lig 2'nci Grupta mücadele eden Iğdırspor'la karşılaşacak olan Ankara Bağlum Belediyespor takımı oyuncularının da polis evinde kaldıkları ve patlama sırasında bahçede çay içmekte oldukları öğrenildi.

Patlamada yaralanan 11 kişi arasında futbolcu bulunmadığı, yaralıların Ankara Bağlum Belediyespor Kulüp Genel Kaptanı Hüseyin Demirtaş, Asbaşkan Tuncay Çivtesoy, Teknik Direktör Naci Yılmaz ile Sayman Halil Aksoy olduğu belirlendi. Patlama sırasında futbolcuların odalarında dinlendikleri bildirildi.

Iğdırspor'la Ankara Bağlum Belediyespor arasında oynanması gereken Türkiye 3. Futbol Ligi 2. Grup 3. hafta mücadelesi; patlama sırasında Ankara Bağlum Belediyespor'un teknik heyet ve idarecilerinin yaralanması nedeniyle Türkiye Futbol Federasyonu tarafından ileriki bir tarihe ertelendi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious