'Dünya da ölümden başkası yalan'

  • Giriş : 30.05.2006 / 00:00:00

Batıkent'te aşırı hız ve dikkatsizlik sonucu meydaha gelen kazada 1 kişi öldü. Kaza sonrası kaza yapan araçlardan birinin arkasında yazan bir yazı dikkat çekiciydi: "Dünyada Ölümden Başkası Yalan"

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Bülent İlgen'in kullandığı 06 AJ 3730 plakalı araç aşırı hız ve dikkatsizlik sonucu kontrolden çıkarak yolun karşı şeridine geçip Doğan Ergün'ün kullandığı 06 DBM 13 plakalı kamyona çarptı. Kaza sonrası her iki araç hurda yığınına dönerken kazada ağır yaralanan Bülent İlgen araç içerisinde sıkıştı.

Sağlık ekiplerinin olay yerine gelmesi ile yaralı sürücüye anında müdahale edildi. Bülent İlgen, itfaiye ekiplerinin yarım saat süren bir çalışmanın ardından sıkıştığı araç içerisinden çıkartılırken sağlık ekiplerinin yaptığı tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Olayı duyarak kaza yerine gelen Bülent İlgen'in yakınları sinir krizi geçirdi. Yapılan gerekli incelemelerin ardından kamyon sürücüsü Doğan Ergün gözaltına alınarak sorgulanmak üzere karakola götürülürken İlgen'in cesedi cenaze arabası ile hastane morguna kaldırıldı. Olay sonrası kaza yerinde toplanan mahelle sakinleri ise kazanın olduğu yerde trafik lambası olmamasına tepki gösterdi.

Bir kişinin öldüğü kazada kazaya karışan araçların birinin arkasında yazan bir yazı çok manidardı: "Dünyada Ölümden Başkası Yalan"

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious