Dünyanın en iyi 8 oteli arasına girdi

  • Giriş : 23.05.2008 / 11:32:00

Rusya'nın en büyük turizm portalı Travel.ru tarafından düzenlenen dünyanın en iyi otelleri anketinde, Antalya'daki Xanadu Resort Oteli, dünyanın en iyi sekiz oteli arasında yer aldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Travel.ru'nun, her yıl misafirleri ve seyahat acenteleri arasında düzenlediği anket sonucunda, geçen yılın en iyi sekiz oteli belirlendi. Ruslar tarafından belirlenen dünyanın en iyi sekiz oteli arasında, Antalya Belek'te bulunan Xanadu Resort Oteli de yer aldı. Ankette, Belek bölgesi de çocuklu aileler için en iyi tatil bölgelerinden biri olarak seçildi.

Birincinin belirlenmediği ankette, Dubai'den Burj Al Arab, Mısır'dan Domina Coral Bay Oteli de dünyanın en iyi sekiz oteli arasında yer aldı.

Xanadu Resort Oteli Satış ve Pazarlama Müdürü Julia Shulga, otele verilen ödülü Moskova'da düzenlenen gecede Travel.ru'nun Genel Müdürü Anastasiya Patrisheva'dan aldı.

Xanadu Resort Oteli, Dünyanın en büyük tur operatörlerinden biri olan Thomas Cook müşterileri tarafından da 2007 yılında dünyanın en iyi select oteli seçilmişti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious