Dünyayı dehşete düşüren şok sağlık raporu

Dünyayı dehşete düşüren şok sağlık raporu.17451
  • Giriş : 22.07.2008 / 22:46:00
  • Güncelleme : 22.07.2008 / 22:43:13

İngiliz Hükümetinin sağlık raporu dünyayı sarstı. Raporun önemli detayları var! İşte kıyamet senaryosu;

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

İngiliz hükümeti, dünya nüfusunun bir anda 50 milyon azalacağını duyurdu! Bu iddia hazırlanan bir rapora dayanıyor. Dünya 1968'ten sonra ilk kez bu kadar büyük bir salgın hastalığın pençesine düşecek!

Independent gazetesinin "Dünya katil grip salgınına karşı uyarıldı" başlıklı haberinde İngiliz Hükümetinin sağlık uzmanlarına hazırlattığı şok raporun sonuçlarına yer verildi:

İngiltere hükümeti, 50 milyon kişiyi öldürebilecek bir grip salgınının kaçınılmaz bir biçimde yayılmasına karşı dünyanın önlem almakta başarısız olduğu uyarısında bulundu. Bakanlar, erken uyarı sistemlerinin eşgüdüm açısından eksik olduğunu, vizyondan ve berraklıktan da yoksun olduğunu söyledi. Hükümetin bu ifadesi Lordlar Kamarası Hükümetlerarası Örgütler Komitesi'nin raporunda yer aldı. Rapor, Dünya Sağlık Örgütü'nü işlevsiz olmakla suçluyor. Hükümete göre 1968'den bu yana bu tür bir salgın olmasa da yeni bir salgın kaçınılmaz. Bakanlara göre böylesi bir salgın tüm dünyada 2 ila 50 milyon kişiyi, İngiltere'de ise 75 bine yakın kişiyi öldürebilir. Yılda 800 milyon kişinin dünya genelinde turistik seyahat yaptığı düşünülürse bu tür bir salgının çok hızlı bir şekilde yayılması engellenemeyebilir.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*