Durakta bekleyen genç kadını kaçırıp tecavüz ettiler

Durakta bekleyen genç kadını kaçırıp tecavüz ettiler.7912
  • Giriş : 27.05.2008 / 22:50:00
  • Güncelleme : 27.05.2008 / 22:48:33

İstinye Park’taki durakta tek başına otobüs bekleyen genç kız, iki kişi tarafından ormana kaçırılıp tecavüz edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

İstinye Park’taki işine gitmek için durakta tek başına otobüs bekleyen genç kız, durağa yanaşan aracın içindeki iki kişi tarafından Belgrad Ormanı’na kaçırılıp tecavüz edildi

İstanbul Sarıyer’de Pazar sabahı tecavüz dehşeti yaşandı. İstinye Park’taki bir mağazada çalışan N.A. isimli genç kız işe gitmek için evden çıktı. Çayırbaşı otobüs durağına gelen N.A. tatil günü olması nedeniyle tenha olan bölgede tek başına durakta otobüs beklemeye başladı.

Bu sırada yoldan bir otomobil ile geçen iki kişi genç kızı zorla araçlarına bindirip kaçırdı. Şehir magandaları zorla kaçırdıkları 23 yaşındaki N.A.’yı Belgrad Ormanı’na götürüp defalarca tecavüz etti. Genç kızı olay yerinde bırakan iki zanlı, kaçarak kayıplara karıştı. Yaşadığı olay nedeniyle baygınlık geçiren N.A., bir süre sonra kendisine geldi. Şehir magandalarının çantasını almadığı genç kız, cep telefonundan çalıştığı işyerinin sahibini arayarak başından geçenleri anlattı ve yardım istedi. Genç kızın patronu ise hemen polisi arayarak durumu bildirdi. Polis ekipleri arayan kişiden N.A’nin telefon numarasını alıp aradı. Ormanda yeri tespit edilen N.A. İstinye Devlet Hastanesi’ne kaldırılıp tedavi altına alındı. Öğleden sonra kendisine gelen N.A. ise polise ifade verip kendisine tecavüz edenlerin eşkalini belirledi. Polis 25 -30 yaşlarında uzun boylu esmer iki kişinin yakalanması için çalışmalara başladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious