Durak'tan AKP'ye gönderme: Fark olacak

Durak'tan AKP'ye gönderme: Fark olacak.9513
  • Giriş : 14.01.2009 / 16:51:00

Aytaç Durak, AK Parti'nin eski milletvekili Mehmet Ali Bilici'yi aday göstermesiyle ilgili konuştu. Durak, geçen günler ''farkın 100 bin olacağı yönünde rakam verdiğini'' anımsattı şu öngörüde bulundu:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı ve MHP'den aday Aytaç Durak, ''29 Martta herhalde fark daha fazla olacak'' dedi.

Aytaç Durak, Büyükşehir Belediye Meclisi Toplantısı öncesi, gazetecilerin, AK Parti'nin eski ANAP milletvekili Mehmet Ali Bilici'yi Adana Büyükşehir Belediye başkanlığı için aday göstermesiyle ilgili düşüncelerini sorması üzerine, geçen günlerde bir televizyon kanalında ''farkın 100 bin olacağı yönünde rakam verdiğini'' anımsattı.

Kırsal kesimden de etkili bir destek alacağını ve Karaisalı'nın da büyükşehir belediye başkanlığı için oy kullanacağını hatırlatan Durak, ''Herhalde fark daha fazla olacak'' dedi.

Durak, gazetecilerin oy farkının ne kadar olacağı ve bir tahminde bulunması yönündeki sorusuna, ''Farkın ne kadar olduğunu birkaç gün sonra veririm. Ama netice değişmeyecek. Ben siyasi tahminlerimde bugüne kadar yanıldığımı hiç hatırlamıyorum. O bakımdan bir tahmin yürütüyor değilim'' yanıtını verdi.

AK Parti'nin adaylarının hayırlı olmasını dileyen Durak, eski belediye başkanlarından Selahattin Çolak'ın yeniden CHP'den aday olabileceği yolundaki soruya ise ''Çolak'ın hesabının tuttuğunu sanmıyorum'' cevabını verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*