Dursun Ali Erzincanlı öğrencilerle...

  • Giriş : 09.06.2006 / 00:00:00

Mardin Özel Safiye Atak Koleji öğrencileri 2005-2006 Eğitim ve Öğretim yılı mezuniyet gecesini Dursun Ali Erzincanlı'nın söylediği birbirinden güzel şiirlerle kutladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Yaklaşık 2 bin kişinin katıldığı mezuniyet gecesine Mardin vali yardımcıları Ali Candan, Osman Nuri Canatan, Milli Eğitim Müdürü Selim Uran, AKP Merkez İlçe Başkanı Halit Bilgin, Belediye Başkan Yardımcısı Medeni Çelik ve Saadet Eğitim A.Ş Genel Müdürü Osman Tutucu katıldı. Törende bir konuşma yapan Mardin Vali Yardımcısı Ali Candan, 2005-2006 Eğitim ve Öğretim nedeniyle Atak Kolejinin hazırlamış olduğu mezuniyet gecesinde bulunmaktan dolayı mutlu olduğunu söyledi.

Bugüne kadar eğitim ve öğretim alanında büyük başarılar gösteren Özel Safiye Atak Koleji Mardin'in eğitim seviyesini yükseltiğini ifade eden Candan, "Öğrencilere verilen değerin yanında kaliteli eğitimin meyvesini çocuklarımıza üniversite kapılarını açtırmaktadır." dedi. Mardin Milli Eğitim Müdürü Selim Uran ise, Atak Koleji'nin 4 yıllık bir geçmişi olduğunu dile getirerek, bu süre zarfında göstermiş olduğu başarılarla Mardin'de bulunan diğer okullara örnek teşkil ettiğini söyledi.

2005-2006 Eğitim ve Öğretim yılının sonlarına yaklaşırken öğrencileri yeni bir heyecan sardığını belirten Uran, "Öğrenci seçme sınavı öncesi öğrencilerimizin kendilerine güvenmeleri ve heyacanlarını yenmelerini tavsiye ediyorum. Bu anlamlı gecede bizleri davet eden okul yöneticilerine teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu

Daha sonra mezun olan öğrencilere verilen mezuniyet belgesi ardından sahneye çıkan Dursun Ali Erzincanlı'nın Asrı- Saadetten gelen şiir esintilerini söyleyerek mezuniyet gecesine katılan davetlileri duygulandırdı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious