Düzce D-100 Karayolu'nda kaza: 1 ölü

Düzce D-100 Karayolu'nda kaza: 1 ölü.16674
  • Giriş : 31.05.2009 / 18:02:00

Düzce D-100 Karayolu'nda duble yol çalışmaları nedeniyle kapalı olan yolu kullanan bir sürücü, kural ihlalinin bedelini ağır ödedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Edinilen bilgilere göre, Düzce D-100 Karayolu, Konsopa Otel mevkiinde meydana gelen kazada; İstanbul istikametinden Ankara istikametine gitmekte olan Erkan Boğaz yönetimindeki 54 HT 135 plakalı TIR'a, yine aynı istikamete gitmekte olan Yavuz Bilçin idaresindeki 34 DF 1616 plakalı oto arkadan çarptı.

Kaza sonrası araç içinde sıkışan yaralılar, Düzce Belediyesi itfaiyesine ait kaza kırım ve kurtarma ekipleri tarafından çıkarıldı. 112 Acil Servis ambulansları ile Düzce Atatürk Devlet Hastanesi'ne sevk edilen yaralılardan sürücü Yavuz Bilçin'in kardeşi olduğu öğrenilen Sümeyye Bilçin, hastanede yapılan bütün müdahaleye rağmen kurtarılamadı. Sürücü Yavuz Bilçin ve kimlikleri henüz tespit edilemeyen, araçta yolcu olarak bulunan iki kişi de yaralandı.

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi'nde ilk müdahaleleri yapılan yaralılardan kimliği tespit edilemeyen 2 kişi Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Konuralp Araştırma Hastanesi'ne götürülerek tedavi altına alındılar.

Kazanın, duble yol çalışmaları nedeniyle kapalı olan yolu kullanan Yavuz Bilçin'in, duble yol bitiminde iki şeride ayrılan yolda TIR'a arkadan çarpması sonucu meydana geldiği öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*