“DYP iktidarı özleniyor”

  • Giriş : 30.11.2006 / 00:00:00

Doğru Yol Partisi (DYP) Denizli tarihinin en kalabalık mitingi yapmak için köy köy dolaşıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Demokrasi Meydanı'nda 2 Aralık Cumartesi günü DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar'ın katılımı ile gerçekleştirilecek 'İktidara Yürüyüş Mitingi'ne halkı davet ettiklerini belirten Köse, "Gittiğimiz her yerde milletin DYP iktiranına olan özlemiyle karşılaşıyoruz." dedi.

Mitinge halkı davet etmek için gittikleri her yerde kendilerini halkın yürekten karşıladığını söyleyen Köse, "Dört yıllık AKP iktidarından ne kadar bıktığını anlatıyor. İktidardan kurtulmak için seçim günü beklediklerini söylüyorlar. Onlar çok haklı, çiftçimiz ürettiğini satamadı. Sattı ise de zarar etti. Tarlalar boş, üretici traktörlerini satışa çıkardı. Kahveler işsiz insanlarla dolup taşmış. İşsizlik hiç olmadığı kadar yükselmiş. Uşak'a teşvik primi veren AKP Hükümeti Denizli'yi cezalandırdı. Uşakta binlerce kişi yeni iş yerlerinde istihdam edilirken ilimizdeki organize sanayisinden binlerce kişi işten çıkartıldı. Bunun sorumlusu olan hükümet elbet cevabını sandıkta halka verecek." diye konuştu.

Köse, DYP olarak kendilerine güvendiklerini belirterek mitingde kendilerinin ne kadar büyüdüklerini göstereceklerini anlattı. Köse, "Genel Başkanımız Sayın Ağar'ın Denizli'den vereceği mesajlarla ülke gündemine oturmaya yeni ve kaliteli tartışmalar başlamasına neden olmaya devam edecek. Demokrasi Meydanı'ndan demokrasi meşalesi yanacak. Partililerimizin yoğun katılımı ile cumartesi günü Demokrasi Meydanı'nda bayram yaşanacak." şeklinde konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious