DYP'yi satın alabilecek para basılmadı!

DYP'yi satın alabilecek para basılmadı!.10697
  • Giriş : 07.12.2008 / 10:52:00

DYP Genel Başkanı Çetin Özaçıkgöz, ''parti ve misyonlarını yok eden zihniyet, kişiler ve onların taşeronlarıyla ne bir çalışmaları ne de tanışıklıkları olduğunu'' bildirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Özaçıkgöz, yaptığı yazılı açıklamada, son günlerde ''partinin bir başka partiyle birleşme çalışmaları'' olduğu yönünde duyumlar alındığını ifade etti.

DYP'nin, Demokrat Parti ve Adalet Partisi'nin devamı olduğunu savunan Özaçıkgöz, şunları kaydetti:

''Ancak son zamanlarda, 'DYP'nin bir başka parti ile birleşeceği, hatta maddi menfaat karşılığı satılacağı, eski siyasilerden birçok kişinin bu oluşum içinde olduğu, partimizin bu şekilde çalışma yaptığı' şeklinde duyumlar alınmıştır. Böyle bir çalışmanın olduğu kesinlikle yalandır. DYP'yi satın alabilecek bir para dünyada tedavülde yoktur. Tekrar söylüyorum, ne seçimde ne seçimden sonra hiçbir parti ile birleşmeyeceğiz.

Parti ve misyonumuzu yok eden zihniyet, kişiler ve onların taşeronlarıyla ne bir çalışmamız ne de tanışıklığımız vardır. Bizim doğal liderimiz Sayın Süleyman Demirel'dir. Her genel başkana olduğu gibi tarafımı da bazı iftiralar atılmaktadır. Bu iftiraların gerçekle alakası yoktur.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*