Ebru Destan hastaneye kaldırıldı

  • Giriş : 01.05.2008 / 11:16:00

Yeni albümü için barları gezen Ebru Destan, bir kulüpte yemek yedikten sonra fenalaşarak hastaneye kaldırıldı

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

'Üç Vakte Kadar' adlı albümü için barları gezerek nabız yoklaması yapan güzel şarkıcı, Beyoğlu'nda bir kulüpte yemek yedikten sonra fenalaşarak hastaneye kaldırıldı.

Seksi şarkıcı Ebru Destan'a nazar değdi... 15 gün sonra çıkarmayı planladığı "Üç Vakte Kadar" adlı albümü için önceden nabız yoklamak isteyen çiçeği burnunda şarkıcı az daha canından oluyordu... Geçtiğimiz akşam dostlarının DJ'lik yaptığı barları gezerek şarkılarını müşterilerine dinleten Ebru Destan, arkadaşları ile birlikte akşam yemeği yedi...

Yemekten sonra barları gezmeye devam eden seksi şarkıcı, Beyoğlu'nda bir mekanda albümünü dinletirken, aniden fenalaşarak arkadaşlarının omuzlarına yığıldı... Müşterilerin şaşkın bakışları arasında apar topar hastaneye kaldırılan Ebru Destan'ın yapılan tetkikler sonucunda "gıda zehirlenmesi" yaşadığı anlaşıldı.

Akşam yemeğinde tavuk yediği öğrenilen Ebru Destan, bar yerine gözlerini hastanede açtı... Yakın dostlarını fena halde korkutan Ebru, "Verilmiş sadakam varmış. Az daha canımdan oluyordum. Ben ne zaman güzel bir iş yapsam başıma gelmedik kalmıyor. Yıldızım çok düşük. Nazar var" dedi.

Takvim

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious