Ebru Gündeş yazılı forma 60 bin YTL

Ebru Gündeş yazılı forma 60 bin YTL.15994
  • Giriş : 16.08.2008 / 12:56:00

Konyaspor'un sezon açılış gecesine katılan Ebru Gündeş, kendi ismi yazılı Konyaspor formasını açık artırmada 60 bin YTL'ye satarak, gelirini kulübe bağışladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Konyaspor'un 2008-2009 sezonunun açılışı, Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Özak, Konya Valisi Osman Aydın, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, AK Parti Konya Milletvekilleri Ayşe Türkmenoğlu, Hasan Angı, Kerim Özkul, Ali Öztürk, Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Baykan, yeni ve eski yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda davetlinin katılımıyla Rixos Otel'de yapıldı.

Kulüp başkanı Mehmet Ali Kuntoğlu, göreve geldikleri 29 Mayıs'tan itibaren Konyaspor'un marka değeri kazanması adına tüm yönetim kurulu olarak gece gündüz demeden çalıştıklarını söyledi.

Konyaspor'da “24 1 mesai saati uygulaması” başlattıklarını ve başarı için ellerinden ne geliyorsa yapmanın çabası içinde olduklarını vurgulayan Kuntoğlu, Konya'nın vereceği destekle, bu sezon ilk 10 takım arasına gireceklerini bildirdi.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek ise, “Lafa gelindiğinde 'taşın altına elimizi sokacağız' diyenlerin iş maddi desteğe geldiğinde ortalarda olmadığını üzülerek görmekteyiz. Konyaspor, Konya şehrinin yükselen marka değeridir. Konya'nın ve Konyalılar'ın, Konyaspor'a sahip çıkması artık bir ödev haline gelmiştir” dedi.

Konuşmaların ardından Ebru Gündeş konseri başladı. Seslendirdiği parçalarla davetlilere keyifli dakikalar yaşatan Gündeş'e, Kuntoğlu tarafından üzerinde “E.Gündeş 42” yazılı Konyaspor forması armağan edildi.

Formayı giyen Gündeş, daha sonra kendi adının yazılı olduğu formayı açık artırmaya çıkartarak gelirini Konyaspor'a bağışlayacağını açıkladı. 50 bin YTL ile başlayan açık artırma sonunda Gündeş'in formasını işadamı İbrahim Koyuncu 60 bin YTL'ye alırken, formayı kendisine Gündeş ve Kuntoğlu birlikte verdi.

Konserine bir süre ara veren ve imzalı Konyaspor formalarını açık artırmayla satan Gündeş'in forma satışlarında Zeki Çimen, Kemal Korkmaz, Hüseyin Bulmaz ve İbrahim Pekhamarat 50'şer bin YTL, Mehmet Bezirci ile Ömer Aşçı 30'ar bin YTL ile Konyaspor formalarını alan isimler oldu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*