Ebru Gündeş'e rakip çıktı

  • Giriş : 07.08.2006 / 00:00:00

Balıkesir'in Edremit ilçesinde bir yandan tatil yapan bir yandan da sahne alan Türk Sanat Müziği Sanatçısı Ebruli, Ebru Gündeş'e rakip olduğunu söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Çamlıbel Turistik Eğlence Merkezi'nde sahne alan Ebruli, "Körfez bölgesi bir harika. Eşsiz güzellikte olan Edremit'te bulunmaktan çok mutluyum. Burada pozitif enerji depoluyorum. Bir yandan tatil yaparken bir yandan da Körfez'in seçkin eğlence merkezinde sahne almaktan gurur duyuyorum." dedi.

Kendisine Ebruli denildiğini, Ebru Gündeş'e tek rakip olacak kişinin kendisi olduğunu belirten Ebruli ikinci kasetinde bomba gibi parçalarla geldiğini söyledi.

Bundan sonra sahne çalışmalarında büyük destek gördüğü Yılmaz Morgül'ün tavsiyesiyle Müzeyyen Senar'ın soyadını aldığını belirten Ebru Senar, "Ebruli değil, Ebru Senar'ı isim olarak kullanacağım. Dinleyenlerime sürpriz yaparak, farklı bir kaset hazırlığı içindeyim. İkinci kasedimde 'Odaların kapısı açık kalsın' adlı parçam Türkiye'yi sallayacak. Ebru Gündeş'e rakibim." diye konuştu.

Senar, "Şu anda ihanete uğradım. Kalbim aşklara kapalı. Her an her şey olabilir. Hayatımda reklam aşkı olmayacak" şeklinde konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious