Ecevit sonrası ilk miting Zonguldak'ta

Ecevit sonrası ilk miting Zonguldak'ta.10135
  • Giriş : 23.11.2006 / 00:00:00

Yurt genelinde sürdürdüğü mitinglerine Bülent Ecevit'in vefatı nedeniyle bir süre ara veren DSP yönetimi, çalışmalarına Ecevit'in uzun yıllar milletvekilliği yaptığı Zoguldak'tan başlayarak devam edecek.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Yurt genelinde sürdürdüğü mitinglerine Bülent Ecevit'in vefatı nedeniyle bir süre ara veren DSP yönetimi, çalışmalarına Ecevit'in uzun yıllar milletvekilliği yaptığı Zonguldak'tan başlayarak devam edecek.

Türk siyasetinin en önemli isimlerinden Bülent Ecevit'in vefatının ardından DSP yönetimi de seçim çalışmalarına yeniden hız verdi.

Parti yönetimi, Ecevit'in vefatı nedeniyle iptal ettiği miting çalışmalarına, Zonguldak'tan başlayarak devam edecek.

Miting'in uzun yıllar Ecevit'in milletvekili seçildiği Zonguldak'tan başlatılması bir anlamda madencilere de teşekkür edilmesi anlamı taşıyor. Zira, madenciler, Ecevit'i son yolculuğunda da yalnız bırakmamış, işçi kıyafetleriyle Ankara'daki cenaze törenine akın etmişlerdi.

25 Kasım Cumartesi saat 14.00'te Madenci Heykeli önünde yapılacak mitinge katılımın geniş olmasının beklendiği belirtilirken, DSP'nin Zonguldak İl ve ilçe teşkilatlarının da miting için çalışmalara hız verdiği belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious