Ecevit'in sağlık durumu...

  • Giriş : 26.05.2006 / 00:00:00

DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, GATA önünde bekleyen basın mensublarına Bülent Ecevit'in sağlık durumu hakkında bir açıklama yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ecevit'in tedavisinin devam ettiğini belirten Sezer, GATA'nın Ecevit'e olağanüstü bir ilgi gösterdiğini belirtti. Ecevit'in sağlık durumunda düne göre herhangi bir kötüye gidişin olmadığını kaydeden Sezer, bunun umutlanmalarına neden olduğunu ifade etti. Hastaneye bir çok ziyaretçinin geldiğini söyleyen Sezer, partiye de binlerce faks ve mail aldıklarını açıkladı.

Vatandaşların yoğun ilgisi ve duasına teşekkür eden Zeki Sezer, "Bu dualar Ecevit'i yaşatacaktır. Buna içtenlikle inanıyorum" dedi. Sezer, 2 gün sonra Ecevit'in doğum günü olduğunu hatırlatan bir gazetecinin doğum gününe ilişkin bir etkinlik yapıp yapmayacaklarını sorması üzerine şöyle konuştu: "Henüz bir plan yapmadık ama vatandaşlarımızdan yoğun bir şekilde doğum günü hatırlatması geliyor. Belliki vatandaşlarımız, kendiliğinden bir proğramın öncüsü olacaklar"

Bu arada, Bülent Ecevit için GATA'ya yapılan ziyaretler de devam ediyor. Türkiye'nin değişik yerlerinden gelen partililer, sivil toplum kuruluşları temsilcileri GATA'ya gelerek Rahşan Ecevit'e geçmiş olsun dileğinde bulundu. DSP Genel Başkanı Zeki Sezer ise GATA'nın karşısına kurulan DSP çadırında bekleyen partilileri zaman zaman ziyaret ederek moral vermeye çalıştı. Sezer, partililerle çay içerek sohbet etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious