Edepsizlikte gelinen noktaya siz de şaşıracaksınız!

Edepsizlikte gelinen noktaya siz de şaşıracaksınız!.63411
  • Giriş : 11.07.2007 / 09:36:00
  • Güncelleme : 11.07.2007 / 09:44:42

Türban sorununa bir türlü çözüm bulamayan zihniyet, gayriahlâkî bu programlara neden göz yumuyor?

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


HABER AKTÜEL ÖZEL: Televizyon kanallarında yaşanan rezilliklere bir yenisi daha eklendi. SHOW TV ekranlarında yayınlanan “Güzel Ve Dahi” programı tam bir rezaletlik yumağı halini aldı.

 

Dün gece yayınlanan programda hem kadınlar, hem de erkekler birer birer soyunuyorlar. Hatta bununla da kalınmayıp yarı çıplak kadınlar masanın üzerlerine çıkıp dans ediyorlar.

 

Sağduyu ve edep sahibi insanlar tarafından “Yazıklar olsun” diye yorumlanan bu program ve oyuncular, “aşağılık insanlar” diyen izleyicilerin de direkt hedefi oldular.

 

Üniversitelerde 60 kişilik sınıflara giremeyen başörtülü kızlara karşın, “kapatmasaydın daha iyiydi” denilebilecek derecede namahrem yerlerini 60 milyon kişilik Türkiye’ye sergileyen bu insanlara ve SHOW TV kanalına büyük tepki var.

 

Yaz tatiline giren ve geceleri uyumanın yerine televizyon başında kanal kanal dolaşmayı tercih eden körpe bedenlerin zihinlerinin bu tür programlarla kirletilmesi akıllara; “Bu RTÜK uyuyor mu?” sorusunu getiriyor.

 

Akıllara gelen bir başka soru ise bu programın yapımcısının kızlarının ve eşinin bu programa yarışmacı olarak katılıp katılmayacağı…!

 

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube’de yayınlanan programın bu görüntülerine gelen yorumlar ise hem ibret hem de utanç verici. Bu kızların pornosu var mı ya para verip alırım” diyen zihni sinir izleyicinin yanı sıra çoğu yorumcu bir fikirde toplanmış: “Bu programları izleyen herkes aptal!” Hızını alamayan kızgın bir izleyici ise durumu; “evet işte or.spulukta gelinen son nokta” diye özetliyor.

 

Türk aile yapısına uymayan bu tür ahlak dışı, hadsiz, edepsiz, terbiyesiz programlara tepki konulmasını isteyen duyarlı vatandaşlar programın da bir an önce RTÜK tarafından kapatılmasını istiyor. RTÜK’ün ise bu talebe vereceği cevap merakla bekleniyor.

 

* Edep sınırlarını zorlayan bu videoyu yayınlayarak bir yanlış içerisine düşmek istemeyen haber sitemiz programın SHOW TV kanalında yayınlandığı belirtir.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious