Edu iddialı konuşuyor!

Edu iddialı konuşuyor!.43289
  • Giriş : 08.11.2007 / 15:28:00

Edu, PSV Eindhoven karşısında aldıkları 2-0'lık galibiyetin, taraftarlara ve kendilerine önemli bir hediye olduğunu belirterek, şu açıklamalarda bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fenerbahçeli futbolcu Edu, PSV Eindhoven karşısında aldıkları 2-0'lık galibiyetin, taraftarlara ve kendilerine önemli bir hediye olduğunu belirterek, ''Bundan sonra üst turda başarı kovalayacak ve Fenerbahçe'yle tarih yazmaya devam edeceğiz'' dedi.

Kendisine ait ''www.edudracena.com.br'' adresli internet sitesinde, Avrupa Şampiyonlar Ligi (G) Grubu'nda dün akşam PSV Eindhooven'e karşı 2-0 kazanılan maçı değerlendiren Edu, taraftarlarına övgüde bulundu.

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda çıktığı her maçta çok duygulandığını ifade eden Brezilyalı savunma oyuncusu, şunları kaydetti:

''Taraftarlar inanılmaz bir atmosfer yaratıyor. Burada oynayan her futbolcu, onların Fenerbahçe'ye olan büyük aşklarına cevap vermek zorundadır. Bu galibiyet hem onlara hem de biz futbolculara önemli bir hediye oldu. Bundan sonra üst turda başarı kovalayacak ve Fenerbahçe ile tarih yazmaya devam edeceğiz. Taraftarlara çok teşekkür ediyorum. Hepiniz mükemmelsiniz.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious