Egehan Çıplak hala kayıp!

Egehan Çıplak hala kayıp!.13148
  • Giriş : 06.04.2009 / 13:34:00

Evinin önünde oynarken kaybolan Egehan hala bulunamadı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

İstanbul'dan Amasya'daki köyüne ailesiyle birlikte gelen ve evinin önünde oynarken kaybolan 3 yaşındaki Egehan Çıplak, tüm aramalara rağmen bulunamadı.

Annesi Şükran (28), babası Serdal Çıplak (33) ve ağabeyi Emirhan (5) ile birlikte İstanbul'dan Amasya Sarayözü köyüne bir akrabalarının düğününe katılmak üzere gelen Egehan Çıplak, Amasya'ya geldiklerinin ikinci gününde anne ve babasının düğünde olduğu esnada evlerinin önünde oynarken ortadan kayboldu.

18 Haziran sabahı saat 09.30'da sıralarında kaybolan küçük Egehan'ı Amasya Jandarma Komutanlığı'na bağlı ekipleri, Sivil Savunma Müdürlüğü arama kurtarma ekipleri ve İstanbul'dan gelen AKUT ekipleri özel yetiştirilmiş köpeklerle aradı. Köy ve çevresinde 4 gün süren aramalar sonuç vermeyince, jandarma ekipleri küçük Egehan'ın kaçırılmış olabileceği ihtimali üzerinde durmaya başladı.

Sinir krizleri geçiren anne Şükran Çıplak, "Yavrum 5 dakikalığına oynamak için evin önüne indi. 'Oynasın' dedim oynayamadı, yavrumu götürdüler. Allah rızası için getirsinler artık yavrumu. Gecelerce günlerce ağlamaktan gözyaşı kalmadı gözlerimde. Ağabeyi de özlüyor, ne olur acıyın halimize acıyın artık. Oğlum sünnet oldu, yaraları bile geçmedi. 5 dakika içinde ne olur, nereye gidebilir 3 yaşındaki çocuk. Görenler duyanlar ne olursunuz haber verin. Biz buraya oğlumuz eğlensin diye geldik. İstanbul'da koşup oynayamadığı için buraya getirdik" dedi.

Küçük Egehan'ın resimleri civar köylere dağıtılırken, jandarma ekipleri geniş çapta araştırma yapıyor.

İŞTE EGEHAN'IN FOTOĞRAFLARI:

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*