Egemen: Hedefimiz şampiyonluk

Egemen: Hedefimiz şampiyonluk.17820
  • Giriş : 22.06.2008 / 15:01:00

Trabzonspor'un Bursaspor'dan transfer ettiği Egemen Korkmaz, ''Kamp sürecimiz iyi geçer, lige de iyi bir başlangıç yaparsak, sonunu da iyi getiririz'' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Egemen, yaptığı açıklamada, bordo-mavili kulübün hedefinin her zaman büyük olduğunu belirterek, ''Çok büyük bir camia olan Trabzonspor'un hedefi de büyük olacaktır. Bu hedef her zaman şampiyonluktur'' diye konuştu.

Yeni transferlerin başarılı olacağına inandığını ifade eden Egemen, ''Yeni bir takımız. Kısa vadede belki bir uyum sorunu yaşanabilir ama hocamız Ersun Yanal'ın en büyük özelliği, futbolcuları maçlara fiziksel ve zihinsel olarak iyi hazırlaması. Bu açıdan bir sıkıntı yaşayacağımızı düşünmüyorum. Kamp sürecimiz iyi geçer, lige de iyi bir başlangıç yaparsak, sonunu da iyi getiririz'' değerlendirmesini yaptı.

Bordo-mavili takımda yeni bir sayfa açtığını vurgulayan Egemen Korkmaz, şunları kaydetti:

''Bursa'ya maça giderken ne hissedeceğimi bilmiyorum. Altı sezon oraya hizmet ettim. Ama bundan sonra tek düşüncem Trabzonspor'un başarısı. İnşallah başarılarla dolu yepyeni sayfalar açarım. İnsanların tepkileri mutlaka olacaktır. Sonuçta profesyonel futbolcularız. Kendi açımdan doğru bir karar aldığımı düşünüyorum.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious