Eğlence mekanlarına polis baskını

  • Giriş : 30.07.2006 / 00:00:00

İstanbul'un en ünlü eğlence merkezlerinin bulunduğu Ortaköy'ü ablukaya alan polis, Reina, Sortie gibi mekanların da bulunduğu 9 ayrı eğlence merkezine baskın yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Edinilen bilgiye göre, Çevre Müdürlüğü'ne gelen, eğlence merkezlerindeki ses düzeylerinin yüksek olduğu yönündeki ihbarları değerlendiren polis, gece saat 03:00 sıralarında Beşiktaş Ortaköy'de bulunan eğlence merkezlerine baskın yaptı. Baskına Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, Narkotik, Çocuk Büro, Gasp Büro ve Çevik Kuvvet polisi katıldı. Reina, Sortie gibi ünlü mekanlara giren polis, önce yüksek sesle çalan müziği kapattırdı. Mekan içinde arama da yapan polis şahıslara dokunmadı. Polisin içeri girdiğini gören müşteriler eğlence merkezlerini terk etti.

Bu arada dün gerçekleştirilen uçak gösterilerine katılan pilotların da Reina'da eğlendiği, polisin baskını sırasında boğazdan teknelerle mekanı terk ettiği öğrenildi.

Eğlence merkezini terk eden müşteriler, polisin 03:20'de müziği kapatmasıyla mekanı terk etmek zorunda kaldıklarını söyledi. Bir polis yetkilisi de, yüksek ses şikayetlerinin devam etmesi halinde baskınların da süreceğini ifade etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious