Einstein'ın teorisi gerçek oluyor

Einstein'ın teorisi gerçek oluyor.12372
  • Giriş : 04.12.2008 / 17:36:00

Sarıyer’de kaybolan 10 genç bulundu. Bilim adamlarının yaptığı araştırma yaşadığımız evren dışında ikinci bir evren olduğunu ortaya çıkardı...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Yetkililer tarafından yapılan açıklamaya göre gençler bu paralel evrene geçti. Einstein'ın ortaya attığı Paralel Evren bilim çevrelerinde yeniden tartışmaya açıldı.

Üniversite öğrencilerinin paralel evrene geçişlerini sağlayan Unilever yetkilileri konuyla ilgili şunları söyledi: Bu yıl 8.sini düzenlediğimiz IdeaTrophy ile gençlerle farklı bir deneyim yaşayacağız. Einstein'ın ortaya attığı paralel evren teorisinden yola çıkarak gerçek bir pazarlama yolculuğuna çıkacağız. IdeaTrophy yarışmamızda üniversite öğrencileri Ottenroc adını verdiğimiz yeni evrende yaratıcılıklarını gösterecekler.

Unilever'in üniversite öğrencileri arasında düzenlediği IdeaTrophy yarışması başlıyor. Bu yıl 8.si yapılan yarışma gençlerin hayal dünyalarını zorlayacak. Her yıl farklı bir Unilever markasıyla yapılan yarışmada gençler bu kez Algida'nın genç markası Cornetto için yarışacak.

Bu yıl 'yaratıcılık' sınır tanımayacak

IdeaTrophy yarışmasıyla gençlere “Bu bir oyun değil, oyun olamayacak kadar gerçek” sloganıyla seslenen Unilever, bu yıl ki paralel evren projesiyle yaratıcılıkta sınır tanımayacak. Katılımcıların kişisel yetkinliklerinin, yaratıcı ve stratejik düşünebilme becerilerinin gelişimine katkıda bulunan yarışma için 29 Aralık tarihine kadar fikirler toplanacak.

Finale kalan takımlar üç gün süren kampın ardından çalışmalarını Unilever Türkiye Yönetim Kurulu'na sunacak. Bir yarışmanın ötesine geçip gerçek hayatı deneyimleten IdeaTrophy'de, kazanan takım, Algida Global Marka Geliştirme Merkezi'nin bulunduğu, aynı zamanda Cornetto markasının doğduğu yer olan Roma'da Cornetto yöneticileriyle bir araya gelecek ve çalışmasını sunacak. Yarışmaya katılan öğrenciler çeşitli hediyeler kazanacak.
Her yıl bir Unilever markasıyla yapılan Unilever IdeaTrophy Fikir Yarışması 2001 yılında Omo, 2002'de Algida, 2003'te Lipton Ice Tea, 2004'te Dove, 2005'te Knorr, 2006 yılında Lipton, geçtiğimiz yıl Unilever'in satış ve satış geliştirme fonksiyonlarını yöneten Customer Development Departmanı'yla yapıldı. IdeaTrophy'de gençler bu yıl ise favori dondurma markaları 'Cornetto' için yarışmanın heyecanını yaşayacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*