Ekmek kuyrugunda kalbine yenik düstü

  • Giriş : 08.11.2006 / 00:00:00

Adana'da yaşlı bir kişi Büyükşehir Belediyesi'nin halk ekmek büfesinden ekmek aldıktan sonra içeriden çıktığı sırada kalp krizi geçirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Alınan bilgiye göre olay, Denizli Mahallesi 1. Sokak'ta meydana geldi. Mehmet İçigen (80), adlı yaşlı bir kişi Büyükşehir Belediyesi'ne ait ekmek büfesinden ekmek almak çıkmaya çalıştığı sırada yaşanan izdiham nedeniyle kalp krizi geçirerek öldü.

İsmetpaşa Mahallesi'nde oturan 6 çocuk babası Mehmet İçigen, daha ucuz olduğu için ekmek almak için Denizli Mahallesi 1. Sokak içinde bulunan Büyükşehir Belediyesi'nin büfesine gitti. Ayakta durmakta zorluk çeken yaşlı adam bastonunun yardımıyla kuyruğa girdi. Sıra kendisine geldiğinde büfedeki görevli ekmekleri dağıtmaya başladığı sırada izdiham yaşandı.

Büfeden 4 adet ekmeği alan Mehmet İçigen, çıkmaya çalıştığı sırada sıkışmanın da etkisiyle fenalaştı ve kalp krizi geçirdi. Vatandaşlar durumu 112 Acil Servisi'ne bildirdi. Olay yerine gelen ambulans görevlileri, yaşlı adamın kalp krizinden öldüğünü belirledi.

Seyhan Belediyesi'nde görevli doktorun normal ölüm raporu vermesinden sonra yaşlı adamın kızı Nevin, babasının cenazesini tabuta kendi elleriyle koydu.

Mehmet İçigen'in cenazesi daha sonra İsmetpaşa Mahallesi'ndeki evine götürüldü.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious