Ekmekten çıkan jileti yuttu

Ekmekten çıkan jileti yuttu.4304
  • Giriş : 11.11.2006 / 00:00:00

Adana’da ekmek arası köfte yerken ekmekten çıkan jileti yuttuğunu iddia eden 24 yaşındaki Selçuk Çağlar hastanelik oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde oturan 7 yıllık erkek kuaförü Selçuk Çağlar öğle yemeği için aynı mahalledeki evlerine gitti. Annesi Gülşen’in yaptığı ekmek arası köfteyi yiyen Çağlar, boğazına bir cismin takıldığını hissetti. Aynaya baktığında çıkarmaya çalıştığı cismin jilet olduğunu gören Çağlar, çıkmasını sağlamak için ekmek yiyip, su içti. Eliyle çıkarma girişimi başarısız sonuçlanınca yakınları tarafından Adana Devlet Hastanesi’ne götürülen Çağlar’ın acil servisteki kontrolünde boğazında herhangi bir cisim bulunmadı.

Röntgen filmi çekilip, kontrol edildiğinde Selçuk Çağlar’ın jileti yuttuğu, boğazına zarar vermediği belirlendi. Midesindeki jileti normal yolla çıkarması amacıyla patates püresi ve benzeri gıdalar yedirilen Çağlar, midesindeki jilet 2 gün içinde çıkmadığı takdirde ameliyat edilecek.

Ekmekten jilet çıkmasına ilk kez tanık olduğunu belirten emekli işçi baba 50 yaşlarındaki İsmet Çağlar, oğlunun başına gelen olayı duyunca hastaneye koştu. Çağlar, “Arkadaşlarımla sohbet ediyordum. Telefonla arayıp haber verdiklerinde inanamadım. Şaka yaptıklarını düşünüyordum. Röntgen filminde jileti görünce şoke oldum. Bir insanın hayatı bu kadar ucuz olmamalı. Jilet oğlumun iç organlarını parçalayabilirdi de. Bu ihmalin sorumluları bulunup, hesap sorulmalı'' dedi.


Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious