El salladı diye az daha canından oluyordu

  • Giriş : 22.04.2007 / 00:00:00

Konya’da 18 yaşındaki Hasan Delen, gezmeye gittiği Afra Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nin bahçesinde, geride kalan yakınlarını yanına çağırmak için el sallayınca, kendilerine el-kol haraketi yaptığını düşünen 3 kişiyle tartıştı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bu sırada kişilerden biri Delen’i sol karın boşluğundan bıçakladı. Saldırganlar olay yerinden kaçarken, hastaneye kaldırılan Delen’in sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi

Olay, bugün saat 13.00 sıralarında Selçuklu İlçesi, Babalık Mahallesi, Afra Alışveriş ve Eğlence Merkezi bahçesindeki Mostar Köprüsü yakınlarında meydana geldi. Karaman’da yaşayan Hasan Delen, yakınları ile birlikte gezmek için Konya’ya geldi. Bahçe bölümünde gezinirken yakınlarının yanından uzaklaşan Delen, iddiaya göre yerini belli etmek için bağırarak el salladı. Bu sırada kendisine doğru gelen 16- 17 yaşlarındaki 3 kişi, kendilerine el-kol haraketi yaptığını iddia ederek Delen ile tartışmaya başladı.
Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine 3 kişi tarafından araya alınan genç, sol karın boşluğundan bıçaklandı. Delen, kanlar içerisinde yerde kalırken saldırganlar olay yerinden kaçtı. Vatandaşlar tarafından çağırılan 112 acil servis ambulansı ile Konya Numune Hastanesi’ne kaldırılan Delen polise verdiği ifadesinde, “Sadece yerimi belli etmek için elimi sallamıştım. Tanımadığım 3 kişi, kendilerine hareket yaptığımı belirtip benimle tartıştı sonra da içlerinden biri beni bıçakladı” dedi.
Polis, Hasan Delen’in verdiği eşgal doğrultusunda kaçan 3 zanlıyı bulmak için çalışma başlattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious