Elazığ'lı Usame bin Ladin!

Elazığ'lı Usame bin Ladin!.12565
  • Giriş : 28.01.2009 / 12:28:00

Elazığ'ın Palu ilçesinde yaşayan Zülküf Görür Hacca gittiğimde bir çok genç Usama Bin Ladindir diye kendisine ilgi göstermiş...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Elazığ'ın Palu ilçesinde yaşayan Zülküf Görür isimli vatandaş, Amerika Birleşik Devletleri'nin terörist ilan edip, başına para ödülü koyduğu Usame Bin Ladin'e benzerliği ile büyük dikkat çekiyor.

Usame Bin Ladin'e benzerliği nedeniyle vatandaşların kendisine büyük ilgi gösterdiğini söyleyen Muhammet Zülküf Görür, "Benzerlik nedeni ile yoğun ilgi ve sempati topluyorum. Hatta Haca gittiğimde bir çok genç Usama Bin Ladindir deyip ilgi gösterdi" diye konuştu.

Amerika Birleşik devletlerinin başına para ödülü koyduğu Usame bin Ladin'e benzerliği ile büyük dikkat çeken Palulu Seyid Muhammet Zülküf Görür, İsrail'in terör devleti olduğunu belirterek, "Bunu bütün dünya gördü, İsrail'in terör devleti olduğunu. Bütün Avrupa gördü, Açık olarak bu haksızlığa karşı mücadele lazımdır. Kim bu haksızlığa karşı mücadele ederse, sosyalist bile olsa ben onlardan yanayım bu mücadelede" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*