Elazığspor kararlı

Elazığspor kararlı.10375
  • Giriş : 09.09.2006 / 00:00:00

Elazığspor, Kocaelispor deplasmanından puan almaya kararlı

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Elazığspor, deplasmanda oynayacağı Kocaelispor maçından puanla dönmenin hesaplarını yapıyor. Türk Telekom 2.Lig A Kategorisi'nde mücadele eden Elazığspor, ligin 4. haftasında Kocaelispor'la deplasmanda yapacağı maçın hazırlıklarını bugün yapacağı çalışmayla tamamlayarak, yarın sabah Türk Hava Yolları'nın tarifeli uçağıyla Ankara aktarmalı olarak İstanbul'a gidecek. Pazartesi günü ise karayolu ile Kocaeli'ye geçecek olan Elazığspor, burada yapacağı maçtan kesinlikle puan almanın hesaplarını yapıyor.

Elazığspor Teknik Direktörü Şerafettin Tutaş, takımın durumunun çok iyi olduğunu belirterek, Kocaelispor maçından kesinlikle puanla dönmek istediklerini söyledi. Maçın deplasmanda olmasının kendilerini ilgilendirmediğini vurgulayan Tutaş,"Bizim için deplasman veya kendi evimiz fark etmiyor. Biz, sahaya çıkıp kendi oyunumuzu oynayarak puan alıp dönmek istiyoruz. İnşallah bunuda başaracağız. Herkes rahat olsun." diye konuştu.

Takımın moralinin çok iyi olduğunun altını çizen Şerafettin Tutaş,"Bizim gerçek gücümüz zaten bizleri geleceğe yönelik ümitlendiriyor. Samsunspor maçında yapılan bir hatadan dolayı maçı kaybetmemiz bizi yıldıramaz." dedi. Ayrıca maçta adıkları yenilgiden çok, seyircilerin tutumlarının kendilerini üzdüğünü vurgulayan Tutaş, "Ancak bir kaç kendini bilmezin davranışları bizleri yıldıramaz. Yenilgi limitimizi doldurduk. Kimsenin kuşkusu olmasın inşallah puanları alıp çıkışa geçeceğiz." şeklinde konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious