Elazığspor taraftarı çıldırdı!

Elazığspor taraftarı çıldırdı!.17430
  • Giriş : 23.03.2008 / 18:12:00

Bank Asya 1. Lig'de oynanan ve Kocaelispor'un deplasmanda Elazığspor'u 3-1 mağlup ettiği karşılaşmanın ardından Elazığsporlu taraftarlar ile polis arasında arbede yaşandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Elazığsporlu taraftarlar ile polis arasında arbede yaşanırken, çıkan olaylarda çok sayıda taraftar yaralandı. Bir gazetecinin de başına isabet eden taş nedeniyle yaralandığı olaylar sonrası çok sayıda taraftar gözaltına alındı.

Elazığspor-Kocaelispor maçının ardından stat dışında toplanan Elazığspor taraftarları ile polis arasında arbede yaşandı. Çıkan olaylarda çok sayıda taraftar yaralanırken, bir gazeteci de başına isabet eden taş nedeniyle yaralandı. Elazığ Emniyet Müdürü Mehmet Tekin'in müdahalesiyle olayların büyümesi engellendi. Olaylarda yaralanan bazı taraftarlar polis araçları ile hastaneye kaldırılırken, olaylar sonrasında çok sayıda taraftar gözaltına alındı.

Öte yandan taraftarlar Elazığ'ın en işlek caddesinde protestolarını sürdürürken, olay yerine gelen Emniyet Müdürü Mehmet Tekin ve Kulüp Başkanı Suat Öztürk, taraftarları teskin etmeye çalıştı. Bir grup taraftar ise "Sahipsiz Elazığ, Mehmet Ağar nerede" diye sloganlar attı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious