Elazığspor Teknik Direktörü Şentürk istifa etti

  • Giriş : 01.05.2006 / 00:00:00

Elazığspor Teknik Direktörü Adnan Şentürk görevinden istifa etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İkinci Lig (A) Kategorisi'nde mücadele eden Elazığspor'da, Teknik Direktör Adnan Şentürk, yaşanan mağlubiyetler ve hedeften uzaklaşmalarından dolayı görevinden istifa etti. Elazığspor Tesisleri'nde Kulüp Başkanı Mustafa Yıldız ve yönetim kurulu üyelerine istifasını sunan Şentürk, basın mensuplarına kısa bir açıklamada bulundu. Şentür, sezon başından beri sürdürdüğü teknik direktörlük görevinden ayrıldığını, kalan iki hafada ise takım adına çok şeyin olmayacağını düşündüğünü söyledi.

Elazığspor Tesisleri'nde saat:12. 30 sıralarında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Şentürk, bundan sonra Elazığspor'a faydalı olamayacağını düşündüğünü belirterek, "Ben bundan sonra takıma katkımın olmayacağı düşüncesindeyim. İnşallah bundan sonra Elazığspor hak ettiği yerlere gelir." dedi. Yönetimin bütün ısrarına rağmen görevine devam etmeyeceğini açıklayan Adnan Şentürk, hiç kimseyle bir probleminin olmadığını belirterek, bu gün Elazığ'dan ayrılacağını dile getirdi.

Elazığspor Başkanı Mustafa Yıldız ise, Adnan Şentürk'ün istifasını verdiğini belirterek, akşam yönetim kurulunda bu konuyu görüşeceklerini söyledi. Bundan sonra bir iddialarının kalmadığına işaret eden Yıldız, "Artık bir iddiamız kalmadı. İki hafta kalmış bundan sonra hocasız da çıksak bir şey değişmez." dedi.

Büyük olasılıkla Adnan Şentürk'ün istifasının kabul edileceğini vurgulayan Mustafa Yıldız, "Büyük bir ihtimalle istifayı kubul edeceğiz. Hocamızda bir iki gün izin almıştı zaten. Malatya'dan uçukla Ankara'ya gidecekti. Şimdi gitmiştir." şeklinde sözlerini tamamladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious