Elebaşı hayati tehlikeyi atlattı

  • Giriş : 22.04.2007 / 00:00:00

3 kişiyi boğazını keserek öldüren grubun elebaşı olduğu öne sürülen ve kaçarken ağır yaralanarak yoğun bakıma alınan Emre Günaydın, hayati tehlikeyi atlattı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sezai Yılmaz, Günaydın'ın sağlık durumunun iyiye gittiğini söyledi. Yılmaz, şu bilgiyi verdi:
"Sağlık durumu iyiye gidiyor. Bugün yaptığımız konsültasyonda uyanmaya meylinin arttığını tespit ettik. Yarın ya da en geç iki gün içinde solunum cihazından ayıracağız. Bugün uyandırmaya çalıştık. İstediğimiz tepkiyi alamadık. Biraz agresif uyandı. Yarın tekrar uyandıracağız. Beynindeki küçük boşluklarda kanama vardı, bu da kayboldu."
Uzmanlar, beyninde ödem bulunan Günaydın'ın hafıza kaybı yaşayabileceğini, olayları net hatırlamama durumunun oluşabileceğini söyledi.

Baba: Kim kullandı, anlatsın
Günaydın'ın İnönü Üniversitesi'nde santral teknisyeni olan babası Mustafa Günaydın, olayın ardından çevresine, oğluna hâkim olamadığını, oğlunun kendisini dinlemediğini, birileri tarafından kullanıldığına inandığını belirtti. Oğlunun mutlaka konuşması gerektiğini belirten baba Günaydın, "Oğlum kurban oldu. Allah'tan iyileşmesini bekliyorum. Ya da kendine gelsin. Kendisini kim kullandıysa anlatsın. Sonra ölmesine razıyım. Başka çocuklar kimsenin kurbanı olmasın" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious