Elimde sağlam bir materyal var

Elimde sağlam bir materyal var.14663
  • Giriş : 05.10.2008 / 20:48:00

Şarkıcı Betül Demir, magazin basınında yer almayı tercih etmediğini çünkü elinde sağlam bir materyali bulunduğunu söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Habertürk'te Saba Tümer'in programına konuk olan şarkıcı Betül Demir, her yaz bir şarkı yapıldığını ve bir sonraki yaz o şarkıların hatırlanmadığını belirterek, bunun yanlışlığına değindi.

Müzik sektöründe şarkıların çok çabuk tüketilmesinden şikayet eden Betül Demir, "Aslında ömürlük albümler, şarkılar yapmak lazım. Bu furya artık çok sıktı insanları" diyerek bu durumun değişeceğine inandığını belirtti.

Magazin basınında pek gözekmemesine de açıklık getiren Betül Demir, magazinde olmanın ve olmamanın insanların kendi tercihleri olduğunu ve kendisinin olmamayı tercih ettiğini anlattı. "Elimde sağlam bir materyalim olduğunu düşünüyorum" diyerek iddialı sözler söyleyen Betül Demir, insanların bunu şımarıklık olarak algılamamasını istedi.

Hayattaki tek derdinin güzel müzik yapmak olduğunu belirten Betül Demir, müziğini insanlarla paylaşmaktan büyük mutluluk duyduğunu sözlerine ekledi.

TELEVİZYONGAZETESİ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*