Eller idmana çıkmadı

  • Giriş : 15.01.2007 / 00:00:00

Trabzonspor, Fortis Türkiye Kupası maçında hafta sonu kendi sahasında karşılaşacağı Konyaspor maçının hazırlıklarını sürdürüyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Sezon öncesi çalışmalarını Antalya'da tamamlayan Bordo-mavili ekip, iki günlük iznin ardından çalışmalarına yeniden başladı. Antrenör seminerinde bulunan Ziya Doğan çalışmada yer almazken, antrenmanı yardımcı antrenör Fatih Kavlak yönetti. Düz koşuyla başlayan ve dayanıklılık çalışmasıyla süren antrenman, kısa süreli top çalışmasıyla sona erdi. İdmanda reklam çekimi için Antalya'ya giden Gökdeniz, hasta olan Faridun yer almazken, sakatlıkları bulunan Hasan Üçüncü ve Jefferson ise düz koşu yaptı. Bu arada kampın son günlerinde kaburga bölgesinde kasık ağrısı bulunan kaleci Jefferson'un MR'i çekildi. MR sonuçlarına göre Jefferson'un hafta sonu oynanacak olan Konyaspor maçında forma giyip giyemeyeceği belli olacak.

Karadeniz ekibi günün ikinci çalışmasını akşam yapacak.

- ELLER İDMANA ÇIKMADI -

Trabzonspor'da Futbol oynamak istemediğini her seferinde dile getiren Brezilyalı futbolcu Trabzon'da bulunmasına rağmen bugünkü idmana çıkmadı. Asbaşkan Haşim Sayitoğlu, Eller'in hafta başından itibaren idmanlara çıkacağını belirtmesine rağmen, bu futbolcunun bugünkü çalışmada yer almaması dikkat çekti. Bugünkü idmana izinsiz olarak katılmayan Eller'le ilgili kulübe halen herhangi bir teklifin gelmediğini belirtildi.

- MARCELİNHO YARIN Trabzon'DAN AYRILIYOR -

Almanya'nın Wolsfburg takımıyla anlaşmaya varan ve önceki gece Trabzon'a gelen Brezilyalı yıldız Marcelinho, yarın şehirden ayrılacak. Dün akşam Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'ne giderek, takım arkadaşlarıyla vedalaşan Marcelinho'nun oldukça duygulandığı belirtildi. Bordo-mavili kulüple olan sözleşmesini fesheden ve bu gece yönetim kurulu üyeleri tarafından kendisine yemek verileceği ifade edilen Marcelinho yarın Trabzon'dan ayrılacak.

- ÖMER RIZA DÖNÜYOR -

Bordo - mavili takımın forvet oyuncusu Ömer Rıza yarın Trabzon'a dönüyor. Sakatlığı sonrası ameliyat olan ve uzun süreden beri İngiltere'de tedavi gören Ömer Rıza'nın bu gece şehre gelip çalışmalarına burada başlayacağı kaydedildi. Gölcü oyuncunun bir süre daha sahalardan uzak kalacağı ifade edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious