Emekli hakim ile avukat oğlu silah zoruyla gasp edildi

  • Giriş : 03.02.2006 / 00:00:00

Şişli'de emekli hakim ile avukat oğlu, silahlı bir kişi tarafından gasp edildi. Sattıkları evin parasını bankadan çeken emekli hakim Namık Şenpolat (63) ile avukat oğlu Ahmet Şenpolat (40) kapkaççı tarafından gasp edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Zanlı çantada bulunan 110 bin YTL'nin 70 bin YTL'sini gasp ettikten sonra kayıplara karıştı.
Edinilen bilgiye olay Şişli Gayrettepe Yıldız Posta Caddesi üzerinde meydana geldi. Sattıkları evin parasını özel bir bankadan 110 bin YTL çeken baba ile oğul arabalarına binmek üzereyken kimliği belirsiz bir kapkaçcının saldırısına uğradı. Kapkaççı ile Ahmet Şenpolat arasında kısa süren boğuşma sırasında çantada bulunan 40 bin YTL yere düştü. Üzerinde taşıdığı silahı Şenpolat'a doğrultan zanlı çantada bulunan 70 bin YTL ile kayıplara karıştı.

Polis 1.70 metre boylarında ve beyaz tenli olduğu bildirilen silahlı gaspçıyı yakalamak için çevrede geniş çaplı inceleme başlattı. Baba ve oğul Şenpolat polis merkezine gelerek olayla ilgili ifade vedi.

Namık Şenpolat, polis merkezi çıkışında basın mensuplarının sorularını cevaplamazken, yakınları silahlı bir kişinin banka çıkışında saldırdığını ve çantadaki paralarla kayıplara karıştığını söyledi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious