Emine Erdoğan milletvekili eşlerini ağırladı

Emine Erdoğan milletvekili eşlerini ağırladı .11785
  • Giriş : 11.09.2007 / 17:37:00

Emine Erdoğan milletvekili eşlerini ağırladı Başbakan Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan ile AKP Kadın Kolları Başkanlığı'nın düzenlediği toplantı AKP Genel Merkezi'nde yapıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Adına 23. Dönem Milletvekili Eşleri 1. İstişare Toplantısı" denilen toplantıya çok sayıda kadın milletvekili ve milletvekili eşi katıldı. Toplantıya evsahipliği yapan Emine Erdoğan davete katılanlara hitaben bir konuşma yaptı. Emine Erdoğan'ın "Genel Merkez Kadın Kolları" yazan ve üzerinde ayçiçeği figürü bulunan bir barkovizyon önünde konuşması dikkati çekti.
Büyük çoğunluğu türbanlı olan bakan ve milletvekili eşleri rengarenk giysileriyle defile havası estirdi. Girişte gazetecilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan vekil eşlerinden türbanlı olanların bir kısmının ismini açıklamak istememesi, isimleri sorulduğunda, "Önemli değil" şeklinde yanıtlar vermeleri dikkati çekti.
Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen'in eşi Perihan Tüzmen, file çorap ve şalvarlı kıyafetiyle diğer konuklardan farklı bir kreasyon sergiledi.
Toıplantıya başları açık ve türbanlı çok sayıda kadın katıldı. Bazı ailerinin çocuklarını da getirdikleri görüldü. milliyet.com. tr muhabirlerinin edindiği gözleme göre, türbanlı eşler çoğunluktaydı. Ancak, bunların içinde de moda kıyafetleri ile dikkat çekenler vardı. Hatta pırtık kumaştan ceket giyen milletvekili eşleri de toplantıya katıldı.
Genel Merkez giriş holünde davetlileri, kıyafetleri ile ve güzellikleriyle dikkat çeken hostesler karşıladı. Milletvekili eşleri çantaları Xrey cihazından geçirilerek içeri alındılar.
AKP Genel Merkezi'nin salonunda yapılan toplantıda Kazakistan sanatçı topluluğu gösteri yaptı. Topluluğun kadınlardan oluşması dikkati çekti.
toplantıda Emine Erdoğan, AKP Kadın Kolları Başkanı Gaziantep milletvekili Fatma Şahin ile Devlet bakanı Nimet Çubukçu'nun arasına oturdu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious