Emine Hanım gözyaşları

Emine Hanım gözyaşları.10227
  • Giriş : 29.01.2009 / 22:43:00

Başbakan Erdoğan'ın konuşmasını dinleyen eşi Emine Erdoğan gözyaşlarına boğuldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Başbakan Erdoğan'ın konuşmasını dinleyen eşi Emine Erdoğan, Erdoğan'ın paneli terk etmesinden sonra sinirlerine hakim olamayarak gözyaşlarına boğuldu.

Hürriyet gazetesinin haberine göre, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Ortadoğu'da Barış panelinin sonunda yaşadığı gerginliğin ardından Başbakan'ın eşi Emine Erdoğan gözyaşlarına boğuldu. Emine Erdoğan'ı Ali Babacan'ın eşi Zeynep Babacan teskin etmeye çalıştı.

BENCE BU BÜYÜK BİR SKANDAL

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Dünya Ekonomik Forumu toplantısı kapsamındaki ''Gazze Orta Doğu'da Barış Modeli'' oturumunda Başbakan Erdoğan'ın sözünün yarıda kesilmesi ile ilgili, ''Konuşmasına izin vermediler maalesef. Bence bu büyük bir skandal'' dedi.

Emine Erdoğan, gazetecilerin Başbakan Erdoğan'ın forum kapsamındaki oturumda sözünün kesildiğini hatırlatması üzerine, ''Konuşmasına izin vermediler maalesef. Bence bu büyük bir skandal'' diye konuştu.

Gazetecilerin ''Sayın Peres'in sözlerini nasıl değerlendiriyorsunuz?'' sorusunu Emine Erdoğan ''Söylediklerinin hepsi yalan'' diyerek yanıtladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*