Emine Hanım'ın yeğeni evleniyor

  • Giriş : 19.08.2006 / 00:00:00

Emine Erdoğan'ın yeğeni ve Başbakan Erdoğan'ın asistanı Müge Gülbaran, 2 Eylül'de İstanbul Belediyesi Meclis Üyesi Göksel Gümüşdağ'la evleniyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Emine Erdoğan, yeğeni ve Başbakan'ın asistanı olan Gülbaran'ın İstanbul Hilton'da yapılacak düğününde Göçer'in sahne alması için devreye girdi.

Başbakan Tayyip Erdoğan'ın asistanı ve eşi Emine Erdoğan'ın yeğeni Müge Gülbaran, 2 Eylül'de İstanbul Hilton Oteli'nde yapılacak düğünle evleniyor. Nikâh şahitliğini Erdoğan çiftinin yapacağı düğünde, gelin ve damat, ünlü sanatçı Ferhat Göçer'in sahne almasını istiyor. Ancak ünlü sanatçı başka bir programı olduğu yanıtını verince Başbakan Erdoğan'ın, özel kalemi aracığıyla devreye girdiği belirtiliyor. Gelin ve damadın, aile arasında olmasını istediği düğüne, bakan ve siyasilerden fazla katılım olmayacak. Nikâhı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş kıyacak. Erdoğan başka düğüne de katılacak. Gülbaran, BaşbakanErdoğan'ın Üsküdar'daki ofisinde asistanlığını da yürütüyor. Gülbaran'ın müstakbel eşi Göksel Gümüşdağ ise İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde AKP'den meclis üyesi.

İLLE DE GÖÇER

Gülbaran, Gümüşdağ ile arkadaşları sayesinde tanışmış. Yıllarca aynı yerde çalışan çift, yaklaşan düğün nedeniyle oldukça heyecanlı. Müge Gülbaran duygularını, "Mutluyuz, heyecanlıyız. Yaklaşan düğün ve hazırlıklar bizi ürkütüyor" diye ifade ederken, düğününde Ferhat Göçer'in sahne almasını çok istediğini, ancak programı nedeniyle kesin kararı henüz bildirmediğini söyledi. Müge Gülbaran, Ferhat Göçer olmazsa, başka bir sanatçı istemiyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious