Eminönü'nde yangın çıktı!

Eminönü'nde yangın çıktı!.5797
  • Giriş : 30.11.2006 / 00:00:00

Eminönü'nde ayakkabı imalatında kullanılan malzeme satan bir işyerinde saat 21.30 sularında büyük bir patlama meydana geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Edinilen bilgiye göre Gedikpaşa Hamam Caddesi Neviyar Sokak 28 numarada bulunan Minemen adlı işyerinde bir elektrik kontağından kaynaklandığı tahmin edilen bir patlama meydana geldi. Büyük bir gürültüyle meydana gelen patlama çevrede paniğe sebep oldu. Patlmayı duyan vatandaşlar durumu polise ve itfaiye ekiplerine bildirdi. Olay yerine Fatih, Beyoğlu, Bakırköy itfaiye grupları müdahale etti. Alev alev yanan işyeri itfaiyenin yaklaşık bir saat süren çalışması sonucunda zorlukla kontrol altına alınabildi. Olay yerine çok sayıda ambülans sevk edildi.

Görgü şahitleri büyük bir gürültüyle patlama olduğunu söyleyerek "Patlama sesini duyar duymaz olay yerine geldik. Camlardan alevler çıkıyordu. O işyeri önünde vinileks satılıyor. Bu işyerinin içerisinde patlayabilecek bir durum yok" diye konuştu.

Öte yandan Papa 16. Benedick'in İstanbul'da olmasından dolayı İstanbul polisinin teyakkuzda olduğu bir esnada patlamanın meydana gelmesi polisi alarma geçirdi. Olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edilirken olayın normal bir yangın olması polisi rahatlattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious