Emniyet Müdürü Cerrah'tan patlama açıklaması geldi

Emniyet Müdürü Cerrah'tan patlama açıklaması geldi.8001
  • Giriş : 10.06.2007 / 17:21:00

Celalettin Cerrah, Bakırköy'deki patlamayla alakalı bir açıklama yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Cerrah, Bakırköy'deki patlama sırasında kırılan camlarla çeşitli yerlerinden yaralanan 14 kişinin hastanelere kaldırıldığını söyledi.

İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah, Bakırköy'deki patlama sırasında kırılan camlarla çeşitli yerlerinden yaralanan 14 kişinin hastanelere kaldırıldığını söyledi.

Cerrah, Ebuziya Caddesi'nde patlamanın gerçekleştiği yere gelerek incelemelerde bulunduktan sonra basın mensuplarının olaya ilişkin sorularını cevaplandırdı.

Celalettin Cerrah, kırılan camlarla çeşitli yerlerinden yaralanan 14 kişinin hastanelere kaldırıldığını, ancak yaralıların çok önemli bir sağlık problemlerinin bulunmadığını bildirdi. Cerrah, patlamanın nedeni konusunda uzmanların çalışmalara devam ettiğini sözlerine ekledi.

Olay yerine gelerek incelemelerde bulunan Bakırköy Belediye Başkanı Ateş Ünal Erzen de, aynı yerde daha önce de patlama olduğunu hatırlatarak, bu işin tek çözümünün 3-4 esnafın bir araya gelerek güvenlik kamerası yerleştirmesi olduğunu söyledi.

Bakırköy'ün gece 200 bin olan nüfusunun, gündüz 3 milyona çıktığını ifade eden Erzen, ''Bu kadar kalabalık bir yerin güvenlik açısından kontrol altında tutulması, çok zor. Bence kamera kullanılmalı. Biz de belediye olarak kamera yerleştirme konusunda başlattığımız çalışmaları sürdürüyoruz'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious