Emniyetten ihbarcılara müthiş teklif

Emniyetten ihbarcılara müthiş teklif.9435
  • Giriş : 15.10.2008 / 16:20:00
  • Güncelleme : 15.10.2008 / 16:23:23

Türkiye'de kardeşçe yaşayan vatandaşlarımız diğer ülkelere gittiğinde bu terör faaliyetlerine katılıyorlar.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

İstanbul Emniyet Müdürü Celallettin Cerrah Şişli'de polis operasyonuyla yakalanan ve bombalı saldırı düzenleyeceği belirlenen G.E. hakkında açıklamalarda bulundu:

"Şişli'de yakalanan bu kişi örgüt içinde önemli görevler almış. Terörist başının etrafında yer almış bir kişi. Üniversite çağına kadar Türkiye'de yaşayan bu kişi Avrupa'ya okumaya gidince oradaki terör faaliyetlerine yer almaya başlamış... Vatanını seven kişi niteliğindeyken Avrupa'daki terör faaliyetlerine katılmaya başlamıştır. Burada önemli olan konu Avrupa'daki terör faaliyetlerinin masaya yatırılmasıdır. Ülkelerin "terör Avrupa'ya zarar vermiyor sadece Türkiye'ye zarar veriyor" dememesi lazım.

Türkiye'de kardeşçe yaşayan vatandaşlarımız diğer ülkelere gittiğinde bu terör faaliyetlerine katılıyorlar. Buradan çağrı yapıyorum. İstanbul halkının bir güvenlik görevlisi gibi davranmasını ve şüpheli gördükleri kişileri bize bildirmelerini istiyoruz. Bildirenlerin kimliği ve adresi bizde saklı kalacaktır. Hiçbir şekilde açıklanmayacaktır. Bu sayede bu tür faaliyetleri önceden önlememiz daha da kolaylaşacaktır."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*