Emrah evleniyor mu?

Emrah evleniyor mu?.9857
  • Giriş : 16.08.2008 / 12:53:00

Emrah kız arkadaşı olduğunu itiraf etti. Peki evleniyor mu?

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Ünlü şarkıcı Emrah 'Hayatımda elbette biri var. Genç ve sağlıklı bir erkeğim yani, olmaması tuhaf... Hatta, çok yakında nikah masasına oturabilirim. Kır düğünleri çok güzel olur mesela' dedi.

KIZ ARKADAŞIM VAR

Emrah Kelebek'e verdiği röportajda şunları söyledi:

"Aslında özellikle gizlenmiyorum. Kız arkadaşlarımla çıkıp eğleniyorum zaman zaman. Çok da dışarı çıkan biri değilim. Sporumu yaparım, yemek yiyeceksem yerim. Sabah çok erken uyanıyorum. Düzenli bir hayatım var. Geç yattığım zaman ertesi gün kendimi iyi hissetmiyorum. Ona göre besleniyorum. Güne iyi başlamalıyım. Bu arada hayatımda elbette birisi var. Genç ve sağlıklı bir erkeğim, olmaması tuhaf olur. Ama şu anda bunu açıklamak istemiyorum. Onun elinden tutup basının önüne çıkmak istemiyorsun... Bir yere gidersem ve fotoğraflanırsam inkar etmem. Yanımdaki insanın hayatını da düşünmek zorundayım. Onun üzülmesini asla istemem."

LAF OLSUN DİYE EVLENEMEM

Yaş 37'ye gelince, vakittir deniliyor. Annem de akrabalarım da "Hep bekar mı kalacaksın?" diyor. Evlilikten kaçmıyorum ama olmuyor işte. Laf olsun diye de evlenemem ki!

Acaba evlensem mi diye düşündüm ama "Yok, olmaz" dedim. Özgürlüğüme düşkün biriyim ben. İstediğim saatte istediğim yere giden, sporunu yapan, arkadaşlarıyla buluşan, turneye giden, 15-20 gün İstanbul'a gelmeyen, zamanlı zamansız çalışan, albüm zamanlarında üç ay stüdyoya kapanan biriyim. Bunu karşımdaki insana nasıl izah edeceğim? Benim de moralim bozulacak, onun da morali çok bozulacak. Bana, "Ne kadar daha spor yapacaksın, spor benden daha mı değerli?" diye sorulmamalı.

YAKINDA NİKA MASASINA OTURABİLİRİM

Elbette umudum var. Hatta, çok yakında bile nikáh masasına oturabilirim. Neden olmasın ki! Kısmet bu. Kır düğünleri çok güzel olur, severim. Çimenlerin üzerinde.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*