Emrah Türkiye'yi terk ediyor

Emrah Türkiye'yi terk ediyor.9857
  • Giriş : 27.01.2008 / 17:57:00

Emrah, yeni albümünden önce Türkiye'den ayrılabileceğini açıkladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Müzikten kazandığı parayı gayrimenkule yatıran Emrah, şimdi de Avusturya’nın başkenti Viyana’da bahçeli, iki katlı bir villa aldı. Şehrin “2. Viyana” olarak adlandırılan bölgesindeki villa için 1 milyon YTL ödeyen şarkıcı, evin iç dekorasyonunu da yeniden yaptırıyor.

Artık Türkiye’de sokağa çıkmakta bile zorlandığını söyleyen Emrah “Bu evi rahat edebilmek için aldım. Çocukluğumdan bu yana şöhretle yaşamak beni yordu” dedi..

Şarkıcı, yeni albümünün çalışmalarını da Viyana’da sürdürme kararı aldı. Geçen yıl bir ‘Best of’ albümü çıkardığını ve rol aldığı dizi projeleri nedeniyle müziğe yeterince vakit ayıramadığını söyleyen Emrah, “İspanyol müzisyenlerle çıkaracağım etnik ağırlıklı son albümümün çalışmalarını da yeni evimde sürdüreceğim” diye konuştu.

TÜRKİYE’Yİ TERK EDİYOR

Emrah, yeni albümünden sonra Viyana’ya yerleşeceğini de söyledi. Etnik albümünün çalışmaları tamamlandıktan sonra yeni villasında yaşama kararı alan şarkıcının yakın çevresine, “Artık kendi hayatımı yaşamak istiyorum. Viyana’ya yerleşip uzun süre Türkiye’ye gelmeyeceğim. Kendimi orada özgür hissediyorum” dediği öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious