Emre, Milli Takıma borçlarını öder

  • Giriş : 26.03.2007 / 00:00:00

Milli Takım'daki gelişime dikkat çekip, Norveç maçının daha zor geçeceğini söyleyen Fatih Terim, Emre'ye güvendiğini ve Milli Takım'a borçlarını ödeyeceğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Teknik Direktör Fatih Terim, Norveç maçı öncesinde Frankfurt'ta düzenlediği basın toplantısında, "Maçdan sonra çok rahattım inancımı hep belittim. Bu yola cıktığımızda bizim bu hedefimiz hep aynıydı çocuklarımıızın emekleri bizden denk bi takım karsısında iyi olmustur gelişerek devam edecektir." dedi.

Terim, gurur duyulacak bir takım izleneceğini söylediğini hatırlatan ve Norveç maçının daha çor geçeceğini ifade ederek, Milli takımın gelişerek devam edeceğini, çarşamba günü sonuç ne olursa olsun gelişimin görüleceğini sözlerine ekledi.


Gazetecilerin Emre Belözoğlu ile ilgili sorusuna; Emreyi çocukluğundan beri tanıyorum diyen ünlü teknik direktör şunları söyledi: "Bize katlısı olacaktır inanıyorum. Emre de bu atmosferi özledi içindeki ateş bu borçları ödeme yönündedir. Fikirlerinde samimiydi. Okulun yaramaz cocugu gibi."

Fatih Terim, Yunan dostluğunun çok önemli oluğunu ifade ederek sözlerine şöyle devam etti: "Ellerini sıktım, bizi güzel karşıladılar ağırladılar. Halkımızdan şimdiden oynayacagımız maçda mükemmel bi ev sahipliği göstermelerini istiyorum. Futbol bu yenmekde yenilmekde olur yeterki dostluk olsun."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious