Emre Aşık idmana çıkmadı!

Emre Aşık idmana çıkmadı!.7046
  • Giriş : 27.03.2009 / 14:35:00

A Milli Takım'da belinde sakatlığı bulunan Emre Aşık, antrenmana çıkmadı. Tecrübeli futbolcunun kontrol amaçlı otelde kaldığı belirtildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Ay-yıldızlıların son antrenmanına belinde Ağrı olan Emre Aşık katılmadı. Tecrübeli futbolcunun kontrol amaçlı otelde kaldığı ve fizyoterapist eşliğinde çalıştığı öğrenildi.

Diğer futbolcular ise İspanya maçı hazırlıklarına Real Madrid Kulübü'nün antrenman tesislerinde yaptığı çalışmayla devam etti. 1.5 saat süren antrenmanda oyuncular teknik direktör Fatih Terim yönetiminde taktik çalışması yaptı. Antrenman daha sonra şut çalışmasıyla sona erdi.

Öte yandan rakip İspanya'da da sakatlıklar sorun yaratıyor. İspanya Teknik Direktörü Vicente Del Bosque, Iniesta'nın sakatlığı yüzünden taktik değişikliğe gitmek zorunda olduğunu açıkladı.

İspanyol radyolarına konuşan Del Bosque, Iniesta'nın savunmaya çok önemli katkı yaptığını belirterek, "Iniesta oyunu her an değiştirebilecek bir yapıya sahip. Bu yüzden oyun planımızı yeniden gözden geçireceğiz" ifadesini kullandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*