Emre Aşık imzaya hazır!

Emre Aşık imzaya hazır!.7046
  • Giriş : 07.03.2009 / 10:04:00

Galatasaray'ın tecrübeli saavunmacısı Emre Aşık, boş sözleşmeye imza atmaya hazır!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Arda, sakatlığı nedeniyle oynamayacak olmasına rağmen kendi isteğiyle kampa katıldı, takımını yalnız bırakmadı. Sakatlığına rağmen görevden hiç kaçmayan Emre Aşık, boş mukaveleye imza atmaya hazır olduğunu da söyledi

Milliyet'in haberine göre; Bülent Korkmaz'ın teknik direktörlüğe gelmesinin ardından Galatasaray'daki olumlu hava, futbolculara da pozitif olarak yansıdı. Sarı-kırmızılı futbolcular artık başarıya daha çok inandı, daha çok güvendi. Bursaspor maçı öncesinde ve sonrasındaki iki örnek de bunu çok iyi ortaya koydu.

Son haftaların en iyileri arasında kendini gösteren, ancak sakatlığı nedeniyle dünkü karşılaşmada görev yapamayan Arda Turan, oynayamayacak olmasına rağmen kendi isteğiyle takımın kampına katıldı, arkadaşlarıyla birlikte Florya'da kaldı. Onlarla birlikte Ali Sami Yen Stadı'na gelen sarı-kırmızılı futbolcu, arkadaşları sahada ter dökerken, o da tribünden destek verdi.

Kasık adalesinde zorlanma nedeniyle görev yapamayan Arda, Bülent Korkmaz'ın gelişiyle takımda çok şey fark ettirdiğini söyledi. Sarı-kırmızılı futbolcu, UEFA Kupası konusunda da şöyle konuştu: “Biz finali hedefliyoruz. Hedefi final olan bir takım, artık sonuna kadar gitmeli. Biz Hamburg'u elemek istiyoruz. Bunun için iki maçta elimizden geleni yapacağız.”

Sakatlığına rağmen sahaya çıkan ve yüreğiyle oynadığı için tribünlerin sevgilisi haline gelen Emre Aşık da maç sonrasında yaptığı açıklamayla, ne kadar iyi bir Galatasaraylı olduğunu bir kez daha gösterdi. Sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan futbolcu, mukavele yenileme konusunda yöneltilen bir soruya şu yanıtı verdi:
“Görüşmeler var. Bana ne zaman 'Gel' derlerse, boş sözleşmeye imza atmaya hazırım.”

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*