Emre Aşık'tan müjde!

Emre Aşık'tan müjde!.7046
  • Giriş : 02.03.2009 / 14:35:00

Galatasaray'da sakatlanan Emre Aşık'tan teknik heyete iyi haber geldi..

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sezon boyu çok sayıda oyuncusundan sakatlık nedeniyle faydalanamayan sarı kırmızılı ekipte savunmanın ortasında oynayan oyuncuların durumu teknik direktör Bülent Korkmaz'ın kabusu oldu. Servet ve Emre Güngör'ün peşpeşe sakatlıkları sarı kırmızılı savunmayı alternatifsiz kıldı.

Kadroda sağlam kalan iki stoperden Meire ve Emre Aşık Konyaspor maçında savunmayı ayakta tutmaya çalıştılar. Ancak Konyaspor maçı sonrasında Bülent Korkmaz'a Emre Aşık'tan kötü haber gelmişti. Sol ayak tarak kemiğinde zedelenme olan Emre Aşık maç sonu güçlükle yürüyordu.

Önümüzdeki cuma günü oynanacak Bursapor maçı ve ardından UEFA Kupası'nda Hamburg deplasmanında birbirinden zorlu iki sınav Galatasaray'ı bekliyor. Savunmanın bel kemiği durumundaki Emre Aşık'ın durumu bugün çekilecek MR sonucu netlik kazanacak. Ancak Emre Aşık'ın dün gece ayağına yapılan buz tedavisinin olumlu sonuç verdiği ve yıldız futbolcunun sakatlığının korkulduğu gibi olmadığı öğrenildi.

Emre Aşık'ın büyük bir ihtimalle Bursaspor ve Hamburg maçlarında oynayabileceği belirlendi ve teknik direktör Bülent Korkmaz da rahat bir nefes aldı.

Milliyet

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*